With Six You Get Egroll - Cigar&Fashion Life Style

With Six You Get Egroll

Web Analytics


Geçen hafta sanırım cuma akşamıydı.Uykum kaçtı.baktım saat 2 olmuş.Dedim ki en iyisi biraz televizyona takılayım. Zaplamayıda çok severim.Bir kanala gözüm takıldı.Birde ne göreyim.

Zaplamayıda çok severim.Bir kanala gözüm takıldı.Birde ne göreyim.Ta ortaokul çağlarımdan kalan bir film ve üstelik hiç unutamadığım bir film.WITH SIX YOU GET EGROLL ( Annemin yatağında bir erkek var )  ismiyle gösterime konulmuştu..nasıl heyecanlandım..Sanırım Alaşehir hamamının üstündeki belediye kışlık sinemada oynatılmıştı. Korkunç etkilenmiştim.Bu insanlar kimdi.Ne kadar güzel yaşıyorlardı.Hele ki o disko sahnesi ve o sahnedeki müzik hiç aklımdan çıkmamıştı.Belki Cd'si vardır diye çok aramıştım.O disko sahnesinde tepede duran büyük bir top gibi devamlı dönen şeyi ise  merakla düşünmüştüm. Yıllar sonra o filmi tekrar seyretmek ve o disko sahnesini yükleyip paylaşabilmek çok ama çok güzel. Bunu bana yaşatan dijitürk e sonsuz teşekkürler.


ASIL DİKKATİMİ ÇEKEN ŞEY İSE. DİSCO SAHNESİNDE MASALARDAKİ KAHVE FİNCANLARI.DORİS DAY İN KAHVE İÇMESİ.İÇKİ BULUNMAYAN BİR DİSCO-İLGİNÇ GELDİ.


  • 0Blogger Comment
  • Facebook Comment
  • Disqus Comment

Leave your comment

Post a Comment

comments powered by DisqusFACEBOOK AND TUMBLR.
Örnek Resim


Copyright © Cigar&Fashion Life Style. Designed by OddThemes